Turku Design Now!

Design blog from the other side.

Turku Design Now! -JOULUMYYJÄISET (7.-9.12.2012)

Jo käsitteeksi muodostuneet Turku Design Now! -joulumyyjäiset järjestetään taas pe 7.12. - su 9.12. klo 10-17 Tonfisk Designin tiloissa Ketarantie 31:ssä lähellä Parkin kenttää. Tänä vuonna mukana on useita uusia yrityksiä, uusia tuotteita ja varastotyhjennystarjouksia.

Myyjäisissä mukana:

Tonfisk Design http://www.tonfisk-design.fi/
Magisso http://www.magisso.com/
Terraviiva http://www.terraviiva.fi/
Kui Design http://www.kuidesign.com/
Klo Design http://www.klodesign.fi/
Polkka Jam http://www.polkkajam.com/
Myssyfarmi http://www.myssyfarmi.fi/
Saana ja Olli http://www.saanajaolli.com/
Kotona Design http://www.kotonadesign.fi/
Avaruusmuovi http://www.avaruusmuovi.fi/
Punainen Norsu http://www.punainennorsu.com/
Sammakkon kirjakauppa http://www.sammakko.com/
Roots Cultural Movements www.rcm-clothing.com

Myyjäisissä on myös mahtava design-arvonta, glögi- ja piparitarjoilu sekä lämmin ja kiireetön tunnelma. Sisäpihalla on ilmaista paikoitustilaa.

AVOINNA:
Pe 7.12. klo 10-17
La 8.12. klo 10-17
Su 9.12. klo 10-17

Osoite: Tonfisk Designin Tehtaanmyymälä, Ketarantie 31, Turku.
(Lähellä Verkahovia ja Parkin kenttää. Sisäpihalla on ilmaista paikoitustilaa.)

Kartta:
Näytä suurempi kartta

Tervetuloa!
Turku Design Now! -ryhmä

Like us on Facebook: http://www.facebook.com/TurkuDesignNow

Kommentit on pois päältä.