Turku Design Now!

Design blog from the other side.

Turku Design Now! -kauppa avattu Fortuna-korttelissa

Turku Design Now! -KAUPPA on avattu Fortuna-korttelissa Turussa osoitteessa Läntinen Rantakatu 13A (Turku Touringin takana sisäpihalla). Kaupassa on tuotteita seuraavilta turkulaisilta design-merkeiltä:

Kui Design http://www.kuidesign.com/
Klo Design http://www.klodesign.fi/
Tonfisk Design http://www.tonfisk-design.fi/
Kotona Design http://www.kotonadesign.fi/
Punainen Norsu http://www.punainennorsu.com/
Terraviiva http://www.terraviiva.fi/
Woodloop http://www.woodloop.fi/
Woodoo Design http://www.woodoodesign.fi/

KAUPPA AVOINNA
ma-pe 11-18 ja la 11-16.
puh. +358 (0)44 5726 198

Kartta:
Näytä Kaupan sijainti kartalla / Shop location on map. suuremmalla kartalla

Tervetuloa!

Like us on Facebook: http://www.facebook.com/TurkuDesignNow

Kommentit on pois päältä.